خانه
نقشه سایت

نشست سرگروه های آموزشی رشته حسابداری بازرگانی و مدیران هنرستان های کشاورزی


نشست سرگروه های آموزشی رشته حسابداری بازرگانی و مدیران هنرستان های کشاورزی (قطب 2 کشوری) به میزبانی استان گیلان از فردا در دهکده ساحلی بندر انزلی برگزار خواهد گردید.

نشست کار گروه پژوهشی فنی و حرفه ای


نشست شورای پژوهشی گروه فنی و حرفه ای با حضور اعضا متشکل از کارشناسان پژوهشکده برنامه ریزی درسی و نوآوری های آموزشی، مدیران کل دفاتر فنی و حرفه ای، کاردانش و دفتر تالیف کتب درسی، مشاور مقام عالی وزارت و جمعی از مدعوین و صاحب نظران فنی و حرفه ای در دفتر آموزش های فنی و حرفه ای برگزار شد.

مهندس زرافشان در گردهمایی مدیران و روسای آموزش و پرورش استان اصفهان اعلام کرد زمان آموزش یکی از فرایندهای کیفیت بخشی به آموزش است


مهندس زرافشان معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در جلسه گردهمایی یک روزه مدیران روسای آموزش و پرورش گفت: با توجه به مشکلاتی که در استان وجود دارد این استان توانسته در جایگاه ممتاز قرار گیرد .
پنجم اسفند ماه
روز بزرگداشت دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس


روز بزرگداشت دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس بر کلیه همکاران عرصه آموزش های فنی و حرفه ای بویژه هنرآموزان بزرگوار که آینده سازان و مهندسان کشور عزیز اسلامیمان بدست آنان تربیت خواهند شد گرامی باد. - مدیرکل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در قم خبر داد
اختصاص بودجه 30 میلیارد تومانی برای تجهیز هنرستان‌ها/اقدامات با کیفیت درآموزش و پرورش قم باعث اعتلای آموزش و پرورش استان شده است


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، علی زرافشان در گردهمایی مدیران آموزش و پرورش استان قم که ظهر امروز در باشگاه رفاهی شماره 2 فرهنگیان برگزار شد با اشاره به سفر رئیس جمهوری به استان قم اظهار کرد: امیدواریم در این سفر بتوانید برای آموزش و پرورش استان قم سرمایه مالی مناسبی را جذب کنید.

امضای توافق نامه نهایی اجرای شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی در استان زنجان


به منظور هماهنگی واجرای مطلوب شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان های حرفه ای سراسر کشور، با حضور جناب آقای تمجیدی مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان، و دکتر حسینی مقدم مدیر کل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای تفاهم نامه برگزاری شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی به میزبانی استان زنجان امضا شد.

با حضور مسئولان در زنجان پوستر شانزدهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی کشور رونمایی شد


پوستر شانزدهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی کشور با حضور مسئولان کشوری در زنجان رونمایی شد. به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، بعد از ظهر امروز در نشست خبری مدیرکل دفتر آموزش های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش با اصحاب رسانه استان زنجان از پوستر شانزدهمین دوره جشنواره تجسمی کشور در زنجان رونمایی کرد.
مدیرکل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای آموزش و پرورش:
رسیدن به توسعه پایدار نیازمند ایجاد اشتغال است


زنجان - ایرنا - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش گفت: رسیدن به توسعه پایدار در کشور نیازمند ایجاد اشتغال و آموزش های اولیه و مقدماتی این مهم در هنرستان ها امکانپذیر است.

مدیر کل دفتر آموزش فنی وحرفه ای وزارت آموزش وپرورش؛برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی، معرفی ظرفیت های هنری هنرستان های کشور است


به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان زنجان، سید محسن حسینی مقدم به برگزاری شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی کشور در زنجان اشاره کرد وگفت: این فرهنگ که «تحصیلات فقط در دانشگاه خلاصه می شود» باید تغییر یابد و رسانه های گروهی و خانواده ها با نگاهی واقع بینانه به مسائل فنی وحرفه ای، آموزش وپرورش را در توسعه هنرستان های فنی وحرفه ای و کاردانش یاری رسانند تا ضمن هدایت دانش آموزان به رشته های فنی و مهارتی و ایجاد زمینه های اشتغال برای جوانان، توسعه برنامه بیست ساله کشور وهمچنین سند تحول بنیادین تحقق یابد.

هنرستان‌های علوم و فنون دریایی توسعه می‌‌یابد/اولویت پذیرش با افراد بومی است...


فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: اولویت در جذب هنرجو با افراد بومی است و این مهارت‌ها با وجود توانمندی که دریا دارد می‌تواند موجب بهره‌مندی از امکانات آن شود.
نشست کار گروه پژوهشی فنی و حرفه ای
  • 1393/12/11 دوشنبه نشست کار گروه پژوهشی فنی و حرفه ای
    نشست شورای پژوهشی گروه فنی و حرفه ای با حضور اعضا متشکل از کارشناسان پژوهشکده برنامه ریزی درسی و نوآوری های آموزشی، مدیران کل دفاتر فنی و حرفه ای، کاردانش و دفتر تالیف کتب درسی، مشاور مقام عالی وزارت و جمعی از مدعوین و صاحب نظران فنی و حرفه ای در دفتر آموزش های فنی و حرفه ای برگزار شد.
دوازدهمین دوره ی مسابقات علمی – عملی و سیزدهمین دوره مسابقات علمی-کاربردی هنرجویان هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش استان گلستان برگزار شد
تحصیل 40 درصد از دانش آموزان دوره متوسطه دوم استان کرمان در رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش
همزمان باسراسر کشور آزمون علمی،عملی هنرستانهای استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.
بستر توسعه هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش در استان تهران بیش از سایر استان ها فراهم است
بیشتر
نشست سرگروه های آموزشی رشته حسابداری بازرگانی  و  مدیران هنرستان های کشاورزی
اصلاحیه بخشنامه جشنواره هنرهای تجسمی
قابل توجه معاونین آموزش متوسطه و رؤسای ادارات فنی وحرفه ‌ای و کاردانش استان ها
اصلاحیه شیوه نامه شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی وطرح درس برتررشته های هنری هنرستان های شاخه فنی و حرفه ای کشور
پوستر شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی شاخه فنی و حرفه ای کشور تهیه شد.
بیشتر
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.