خانه
نقشه سایت

بازدید سرزده مدیر کل دفتر آموزش های فنی وحرفه ای از هنرستان دخترانه نمونه دولتی بتول آقامحمدی منطقه 15 شهر تهران


در راستای بررسی فعالیت های وعملکرد هنرستانهای فنی وحرفه ای و همزمان با آغاز به کار مدارس مدیرکل دفتر آموزش های فنی وحرفه ای به صورت سرزده از هنرستان دخترانه نمونه دولتی بتول آقامحمدی منطقه 15 شهر تهران بازدید نمودند.

عیادت هنرجویان هنرستان هنر قائم شهر از جانبازان دفاع مقدس


سیدمحمد رسولی مدیر آموزش و پرورش قائمشهر و جمعی از دانش آموزان هنرستان دخترانه هنر در آسایشگاه جانبازان امام علی (ع) استان حضور یافتند.

دکتر عمادی رئیس مرکز سنجش آموزرش و پرورش کشور، توجه به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در بین دانش‌آموزان و توسعه این آموزش ها را از سیاست‌های آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید عنوان نمود.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش ایلام ،«دکتر عبدالرسول عمادی» در مراسم بازگشایی مدارس استان ایلام که در هنرستان دخترانه رضوان با حضور رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش، استاندار، مدیر کل آموزش و پرورش و مسئولین استانی در منطقه زلزله‌زده‌ی آبدانان برگزار شد، اظهار کرد: حرفه‌ی مقدس معلمی یکی از الطاف‌الهی و تداوم مسیر رسالت اولیا و انبیا است و بر تک تک فرهنگیان و آموزگاران فرض است که این رسالت را به سرمنزل مقصود برسانند.

استاندار استان گلستان در آیین بازگشایی مدارس در سال تحصیلی 94-1393 بر اهمیت آموزش‌های فنی و حرفه ای و کاردانش تاکید نمود.


به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان ، زنگ بازگشایی مدارس همزمان با سراسر کشور در هنرستان بعثت گرگان با حضور آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان، حسن صادقلو استاندار گلستان، دکترمحبی نماینده وزیر و مدیر کل آموزش متوسطه اول وزارت آموزش و پرورش، محمدرضا وطنی مدیر کل آموزش و پرورش، و دیگر مقامات استانی گلستان نواخته شد و دانش آموزان گلستانی به کلاس های درس رفتند.

سال تحصیلی جدید در استان خراسان رضوی با نواختن همزمان سه زنگ مهر، نماز و ایثار در هنرستان دارالفنون مشهد آغاز شد.


مدیر کل آموزش و پرورش استان در مراسم نواخته شدن زنگ شروع به کار مدارس گفت:به طور جد معتقدیم که تدبیر، امید و اعتدال بیش از هر جای دیگر باید در آموزش و پرورش تجلی یابد. همزمان با روز اول مهر ماه و آغاز سال تحصیلی جدید یک میلیون و 120 هزار دانش آموز در این استان در سر کلاس درس حاضر شدند.
بازدید سرزده مدیر کل دفتر آموزش های فنی وحرفه ای از هنرستان دخترانه نمونه دولتی بتول آقامحمدی منطقه 15  شهر تهران
عیادت هنرجویان هنرستان هنر قائم شهر از جانبازان دفاع مقدس
دکتر عمادی رئیس مرکز سنجش آموزرش و پرورش کشور، توجه به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در بین دانش‌آموزان و توسعه این آموزش ها را  از سیاست‌های آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید عنوان نمود.
استاندار استان گلستان در آیین بازگشایی مدارس در سال تحصیلی 94-1393 بر اهمیت آموزش‌های فنی و حرفه ای و کاردانش تاکید نمود.
بیشتر
 قابل توجه روسای محترم ادارات فنی و حرفه ای و کاردانش استانها
  • 1393/6/14 جمعه قابل توجه روسای محترم ادارات فنی و حرفه ای و کاردانش استانها
    ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران اداره آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش در راستای برنامه‌ریزی جهت تحقق سیاست‌های وزارت متبوع، به اطلاع‌ می‌رساند به منظور بهره‌گیری از نظرات همکاران محترم ادارات آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش در امر برنامه ریزی و کیفیت بخشی آموزشی، این دفتر با همکاری و مشارکت دفتر آموزش دوره دوم متوسطه کاردانش اقدام به تشکیل کارگروه‌های منطقه‌ای با موضوعات مختلف نموده است
اطلاعیه فوری- قابل توجه روسای محترم اداره فنی و حرفه ای و کاردانش
  • 1393/5/15 چهارشنبه اطلاعیه فوری- قابل توجه روسای محترم اداره فنی و حرفه ای و کاردانش
    با عنایت به برگزاری اولین جلسه الکترونیکی (وبینار) روسای محترم اداره فنی و حرفه ای و کاردانش با همکاران دفتر آموزش های فنی و حرفه ای، لطفاً فایل پیوست(راهنمای نصب برنامه) را مطالعه و نرم افزار های مربوط و الزامات جلسه را فراهم نمایید. در ضمن در صورت لزوم از راهنمایی اداره فناوری استان نیز استفاده نمایید.
قابل توجه رؤسای محترم ادارات فنی و حرفه ای
قابل توجه رؤسای محترم ادارات فنی و حرفه ای
بیشتر
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.