خانه
نقشه سایت

انیمیشن (پویا نمایی):

انیمیشن در ردیف مهمترین و پربیننده ترین رسانه است . برنامه تلویزیونی، اینترنت، دنیای تبلیغات، موبایل، cd های
چندرسانه ای، بازی های کامپیوتری و . . . محلی است برای حضور انیمیشن، استودیوهای تولیدی نیز می کوشنتد تا برنامه های انیمیشن را براساس نیاز مخاطب تولیدکنند. هنرجویان این رشته در طول دوران تحصیل با دروسی همچون ادبیات داستانی، طراحی(1) و (2)، کامپیوتر انیمیشن (1) و (2)، کارگاه انیمیشن (1) و (2)، بازیگری و حرکت، فیلمنامه، انیمیشن و . . . آشنا می شوند.

در ضمن زمینه های شغلی رشته مذکور عبارتند از : تکنسین در طراحی لی اوت در فیلم سازی، تکنسین در متحرک سازی انیمیشن در فیلم سازی، تکنسین رد طراحی شخصیت در فیلم سازی، تکنسین در طراحی فضا و صحنه برداری در فیلم سازی،
تکنسین در طراحی استوری برد در فیلم سازی، تکنسین در طراحی عروسک و متحرک سازی سه بعدی در فیلم سازی، دستیاری در فیلم سازی.

رشته پشتیبانی صحنه:

با توجه به تنوع هنر در اجرای نمایش تئاتر، فیلم و سایر فعالیت های جمعی تصویری، طراحی و آماده سازی صحنه و دکوراسیون از اهمیت ویژه ای برخوردار است، که در صورت ایجاد هماهنگی لازم بین اجزاء تشکیل دهنده ، با جلوه ی خاصی بیننده ا مجذوب و تحت تأثیر قرار می دهد. هنرجویان این رشته در طی دوران تحصیل با مبانی هنرهای تجسمی، طراحی، رسم فنی و نقشه کشی، عکاسی، حجم شناسی، کاربرد خط در صحنه، تاریخ هنر ایران و جهان، تاریخ صحنه، لباس و گریم و کار در کارگاه هیا طراحی تخصصی، طراحی صحنه تلویزیونی، طراحی لباس نمایشی، گریم و تکنیک های ویدیو و . . . آشنا می شوند.

در ضمن زمینه های شغلی رشته مذکور عبارتند از : طراحی صحنه تلویزیونی،طراحی لباس نمایش گریم و ماسک،
تکنیک های ویدیویی، راه اندازی کارگاه های طراحی صحنه، طراحی تخصصی صحنه های نمایش، عکاسی هنری پشت صحنه، نورپردازی صحنه، طراحی دکوراسیون صحنه، سرپرستی صحنه های نمایش و . . .

Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.