خانه
نقشه سایت

انتخاب رشته های هنرستانی نیازمند فرهنگ سازی است


کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل دفتر فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش گفت: انتخاب رشته های هنرستانی در مدارس مربوط به آن را نیازمند فرهنگ سازی همه جانبه دانست و گفت: تا این فرهنگ سازی انجام نشود نمی توان انتظار داشت تعداد دانش آموزان این شاخه ها افزایش یابد.

قابل توجه رؤسای محترم ادارات فنی و حرفه ای و کاردانش


چرخ های خیاطی غیر صنعتی موجود در هنرستان ها از سوی شرکت کاچیران تعمیر و راه اندازی می شوند.
ا هدف ایجاد انگیزه جهت یادگیری اصول علمی و به کارگیری مهارت های عملی :
رقابت1500هنرجوی شهرستان های تهران در مسابقات علمی عملی وعلمی کاربردی


همزمان با سراسر کشور،مرحله استانی آزمون تئوری مسابقات علمی عملی و علمی کاربردی هنرستان ها با شرکت حدود 1500 هنرجوی شهرستان های استان تهران به میزبانی ناحیه 2 شهر ری برگزار شد

نشست سرگروه های آموزشی رشته حسابداری بازرگانی و مدیران هنرستان های کشاورزی


نشست سرگروه های آموزشی رشته حسابداری بازرگانی و مدیران هنرستان های کشاورزی (قطب 2 کشوری) به میزبانی استان گیلان از فردا در دهکده ساحلی بندر انزلی برگزار خواهد گردید.

نشست کار گروه پژوهشی فنی و حرفه ای


نشست شورای پژوهشی گروه فنی و حرفه ای با حضور اعضا متشکل از کارشناسان پژوهشکده برنامه ریزی درسی و نوآوری های آموزشی، مدیران کل دفاتر فنی و حرفه ای، کاردانش و دفتر تالیف کتب درسی، مشاور مقام عالی وزارت و جمعی از مدعوین و صاحب نظران فنی و حرفه ای در دفتر آموزش های فنی و حرفه ای برگزار شد.

مهندس زرافشان در گردهمایی مدیران و روسای آموزش و پرورش استان اصفهان اعلام کرد زمان آموزش یکی از فرایندهای کیفیت بخشی به آموزش است


مهندس زرافشان معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در جلسه گردهمایی یک روزه مدیران روسای آموزش و پرورش گفت: با توجه به مشکلاتی که در استان وجود دارد این استان توانسته در جایگاه ممتاز قرار گیرد .
پنجم اسفند ماه
روز بزرگداشت دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس


روز بزرگداشت دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس بر کلیه همکاران عرصه آموزش های فنی و حرفه ای بویژه هنرآموزان بزرگوار که آینده سازان و مهندسان کشور عزیز اسلامیمان بدست آنان تربیت خواهند شد گرامی باد. - مدیرکل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در قم خبر داد
اختصاص بودجه 30 میلیارد تومانی برای تجهیز هنرستان‌ها/اقدامات با کیفیت درآموزش و پرورش قم باعث اعتلای آموزش و پرورش استان شده است


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، علی زرافشان در گردهمایی مدیران آموزش و پرورش استان قم که ظهر امروز در باشگاه رفاهی شماره 2 فرهنگیان برگزار شد با اشاره به سفر رئیس جمهوری به استان قم اظهار کرد: امیدواریم در این سفر بتوانید برای آموزش و پرورش استان قم سرمایه مالی مناسبی را جذب کنید.

امضای توافق نامه نهایی اجرای شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی در استان زنجان


به منظور هماهنگی واجرای مطلوب شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان های حرفه ای سراسر کشور، با حضور جناب آقای تمجیدی مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان، و دکتر حسینی مقدم مدیر کل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای تفاهم نامه برگزاری شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی به میزبانی استان زنجان امضا شد.

با حضور مسئولان در زنجان پوستر شانزدهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی کشور رونمایی شد


پوستر شانزدهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی کشور با حضور مسئولان کشوری در زنجان رونمایی شد. به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، بعد از ظهر امروز در نشست خبری مدیرکل دفتر آموزش های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش با اصحاب رسانه استان زنجان از پوستر شانزدهمین دوره جشنواره تجسمی کشور در زنجان رونمایی کرد.
افتتاح نمایشگاه علمی - تخصصی متوسطه دوره دوم و هنرستانهای فنی
نخستین تفاهم نامه همکاری انتقال دانش و تجربه
کاشت 100 اصله درخت خرما توسط دانش آموزان هنرستان شهید بهشتی شهرستان بم
فرایند بکار گیری مشاوران هنرستانهای استان کردستان درسال تحصیلی 95-94بهبود خواهد یافت
برای رسیدن به تعالی مدرسه ،ابتدا باور قلبی آنچه داریم مهم است
بیشتر
قابل توجه رؤسای محترم ادارات فنی و حرفه ای و کاردانش
نشست سرگروه های آموزشی رشته حسابداری بازرگانی  و  مدیران هنرستان های کشاورزی
اصلاحیه بخشنامه جشنواره هنرهای تجسمی
قابل توجه معاونین آموزش متوسطه و رؤسای ادارات فنی وحرفه ‌ای و کاردانش استان ها
اصلاحیه شیوه نامه شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی وطرح درس برتررشته های هنری هنرستان های شاخه فنی و حرفه ای کشور
بیشتر
Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.