پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه فني حرفه اي
کدمطلب: A63mScwT      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ ۲۲:۲۲:۰۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۲۳

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفتکش ایران از آمادگی این شرکت برای همکاری با هنرستان‎های علوم و فنون دریایی کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار مارین تایمز، کاپیتان بهزاد انوری توتونچی امروز سه‎شنبه( چهارم آبان 95) در نخستین گردهمایی مدیران هنرستان‎های علوم و فنون دریایی با مسئولان ارگان‎های دریایی ؛ سیاست این شرکت را حضور فعال در عرصه‎های بین‎اللملی و بهره‎گیری از نیروی دریانورد متخصص ایرانی اعلام کرد و گفت: در سال‎های گذشته همگام با سیاست و اهداف استراتژیک کشور و اجرای سیاست‎های اقتصاد مقامتی موفق شدیم در زمینه اشتغالزایی، ایرانیزه کردن پرسنل دریایی و همچنین تامین نیازهای متعدد ناوگان شرکت ملی نفتکش از توانمندی‎های داخلی بهره‎مند شویم.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفتکش ایران به اقدامات این شرکت در  آموزش و جذب نیروهای ایرانی اشاره و  اضافه کرد: این شرکت همواره به منظور اشاعه فرهنگ دریایی و ترغیب جوانان برای حضور در عرصه دریا، همکاریهای مشترکی را با وزارت علوم ، دانشگاهها، آموزش و پرورش و سایر مراکز مرتبط با آموزشهای فنی و حرفهای انجام داده که این  حمایت و همکاریها همچنان ادامه دارد.

توتونچی با اشاره به سالهای تحریم و نقش شرکت ملی نفتکش ایران در رشد اقتصادی کشور گفت:در تمام این سالها سرمایه اصلی و ارشمند شرکت ملی نفتکش ایران نیروی انسانی این شرکت بوده است واگر این تبحر و تخصص وجود نداشت ما نمیتوانستیم از دوران تحریم با موفقیت عبور کنیم.

وی با تاکید بر اهتمام و نگاه ویژه شرکت ملی نفتکش ایران به تربیت نیروی انسانی و تلاش برای ارتقاء سطح آموزش و تخصصهای آنها گفت:در همین راستا تمام سعی وهدف ما بر این بوده است که نیروی انسانی شاغل در ناوگان را ایرانی کنیم و با تعامل  با  وزارتخانههای علوم و آموزش پرورش و مراکز آموزشی، نیروهای مستعد و جوان کشور را برای فعالیت در ناوگان شرکت جذب کنیم.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفتکش ایران با بیان اینکه اشتغال در دریا به دلیل تبلیغات کم ، عدم فرهنگسازی و ناآشنای مردم با حرفه دریانوردی بسیار کم است،گفت: دانشآموختههای رشتههای دریایی هیچ کدام بیکار نیستند و شاید بتوان گفت دریانوردان از جمله اقشاری هستند که بصورت صددرصد در ارگانهای دریایی اشتغال دارند که البته این  نیز بیانگر بالابودن میزان اشتغال در بخش دریایی کشور است.

توتونچی ادامه داد: در این راستا باید این شرایط و بستر را با مشارکت و همدلی ارگانهای دریایی و مراکز آموزشی افزایش و توسعه دهیم تا بتوانیم از توانمندی این افراد در صنایع و ارگانهای دریایی استفاده کنیم.

وی افزود:در این مسیر شرکت ملی نفتکش ایران نیز آمادگی کامل دارد در راستای سیاست ایرانیزه کردن کادر دریایی خود و اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی؛ با تعامل و همکاری ارگانهای دریایی، دانشگاهها و هنرستانهای علوم و فنون دریایی به جذب دانشآموختگان این مراکز در ناوگان خود اقدام کند چراکه به تجربه به ما ثابت شده است که تخصص، دانش و غیرت دریانوردان ایرانی به مراتب بیشتر از نیروی انسانی خارجی است.

توتونچی همچنین از آمادگی شرکت ملی نفتکش برای انتقال تجارب آموزشی خود به دانشگاهها و هنرستانهای علوم و فنون دریایی و  دیگر مراکز آموزشی دریایی خبر داد.

نخستین گردهمایی مدیران هنرستانهای علوم و فنون دریایی  با مسئولان ارگانهای دریایی  کشور صبح امروز با حضور دکتر حسینی مقدم  مدیرکل  دفتر آموزشهای  فنی  و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش، علی اکبر مرزبان مدیرکل امور دریانوردان و سازمان‌های تخصصی بین‌المللی سازمان بنادر و دریانوردی، کاپیتان توتونچی مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفتکش ایران کاپیتان تیمورتاش دبیر اتحادیه مالکان کشتی و جمعی از مدیران هنرستانهای علوم و فنون دریایی کشور در شرکت ملی نفتکش آغاز به کار کرد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه