پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه فني حرفه اي
کدمطلب: HkRKCWNq      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ ۱۲:۵۰:۰۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۴۱
سرنوشت آینده دانش آموزان در گرو هدایت صحیح تحصیلی است

همایش هدایت تحصیلی پایه نهم با حضور شهبازی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان برگزارشد

شهبازی: هدایت تحصیلی یکی از مهمترین و حساس ترین انتخاب هر دانش آموز در پایان متوسطه دوره اول است. به این دلیل که سرنوشت آینده فرد به این انتخاب بستگی دارد. پس باید دقت کنیم دانش آموزان و اولیای آنها مولفه های تاثیر گذار در این امر را به درستی بشناسند.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش وپرورش شهرستان خرم دره، همایش هدایت تحصیلی پایه نهم  با حضور شهبازی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان، لعیا جعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم دره، رؤسای ادارات فنی و حرفه ای و کاردانش و متوسطه دوره اول استان، کارشناس مسئول  مشاوره استان، معاون آموزشی و کارشناس مشاوره منطقه ومدیران مدارس متوسطه دوره اول ومدیران مدارس هنرستان ها و مشاوران در سالن اجتماعات اداره تشکیل شد .

در این همایش ابتدا پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، نوروزی معاون آموزشی منطقه گزارشی از روند و نتیجه و چالش های هدایت تحصیلی پایه نهم سال تحصیلی 95-94  ارائه و سپس مدیراداره آموزش و پرورش شهرستان خرم دره ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور معاون آموزشی استان و هیات همراه بر اجرای درست فرآیند هدایت تحصیلی در سال جاری تاکید و اظهار داشت با وجود مشاوران و مدیران مجرب انتظار داریم در سال آینده هیچگونه نگرانی از بابت هدایت تحصیلی پایه نهم نداشته باشیم. سپس شهبازی معاون آموزش متوسطه استان مطالب جامع و کاملی را در مورد هدایت تحصیلی ارائه نمود. وی ادامه داد که هدایت تحصیلی یکی از مهمترین و حساس ترین انتخاب هر دانش آموز در پایان متوسطه دوره اول است به این دلیل که سرنوشت آینده فرد به این انتخاب بستگی دارد پس باید دقت کنیم دانش آموزان و اولیای آنها مولفه های تاثیر گذار در این امر را به درستی بشناسند. ایشان در پایان سخنانش مطالبی را در مورد نقش هنرستان ها در معرفی رشته ها و جذب دانش آموز بیان نمودند.

در پایان اخوان رئیس اداره آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش و امیری رئیس اداره متوسطه دوره اول و سعادتی کارشناس مسئول مشاوره اداره کل مطالبی را پیرامون هدایت تحصیلی و توسعه متوازن و نقش مشاوران و مدیران در فرآیند هدایت تحصیلی ارائه  نمودند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه