پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه فني حرفه اي
کدمطلب: kXuXKTbX      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۷:۱۹:۰۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۲۵
معاونت آموزش متوسطه اداره کل استان اردبيل برگزار کرد

نشست هم اندیشی با مسئولین دانشگاههای فنی و حرفه ای استان اردبیل

نشست هم اندیشی معاونت آموزش متوسطه اداره کل با مسئولین دانشگاههای فنی و حرفه ای استان اردبیل در محل دانشگاه فنی و حرفه ای رازی اردبیل برگزار شد.

ه گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، در این نشست معاون آموزش متوسطه استان اردبیل گفت: افزایش ظرفیت و توسعه رشته های جدید در دانشگاه های فنی و حرفه ای استان باعث ارتقاء جایگاه استان در کنکور سراسری و نیز افزایش انگیزه تحصیلی هنرجویان هنرستان ها خواهد بود.

علی ورودی اظهار داشت: با توجه به تعداد فارغ التحصیلان هنرستان ها در رشته های تربیت بدنی، کشاورزی و صنایع غذایی ضروری است حداقل در کوتاه مدت اقدامات لازم در خصوص این رشته ها در مقطع کاردانی در استان صورت پذیرد.

ورودی همچنین با اشاره به آمار بالای دانش آموزان در مناطق پارس آباد، مشکین شهر و گرمی خواستار ایجاد شعبات دانشگاههای فنی و حرفه ای در این مناطق شد.

در ادامه مصری ضمن استقبال از توسعه رشته ها و ظرفیت دانشگاههای فنی و حرفه ای استان افزود: تلاش می شود با اتخاذ رویکردهای مناسب رشته های جدیدتر و به روزتری در این دانشگاه ها ایجاد شود.

گفتنی است در این نشست نمایندگان دانشگاههای فنی و حرفه ای دخترانه فاطمه و خلخال نیز نکته نظرات خود را بیان نمودند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه