پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه فني حرفه اي
کدمطلب: hNexJeZm      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۹:۳۴:۰۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۱۱
حضور رییس اداره ی فنی و حرفه ای و کاردانش استان همدان در شبکه ی آموزش سیما

کارآفرینی یکی از خصیصه‌های اصلی آموزش‌های هنرستانی است

رییس اداره ی فنی و حرفه ای و کاردانش با حضور در برنامه ی زنده فرصت برابر شبکه ی آموزش سیما به تشریح اهداف برنامه ی هدایت تحصیلی و توسعه ی متوازن پرداخت.

به گزارش اداره‌ی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان،  آقا محمدی  در این برنامه با تشریح اهداف برنامه ی هدایت تحصیلی و توسعه ی متوازن، اظهار کرد:  قابلیت های آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش و اثر بخشی بالای آن باید برای جامعه تبیین شود.

  وی با بیان این که ارکان آگاهی بخشی در خصوص ظرفیت های فنی و حرفه ای و کاردانش انتخاب آگاهانه خانواده ،جامعه و مدرسه است،  تأکید کرد:  انجام کار فرآیندی در خصوص هدایت تحصیلی در سه ساله متوسطه اول  ضرورت دارد.

  آقا محمدی کارآفرینی را یکی از خصیصه های اصلی آموزش های هنرستانی دانست و خاطر نشان کرد:  تربیت نیروی مولد فقط در آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش امکان پذیر است و این آموزش ها یکی از عناصر کلیدی و موثر در توسعه ی اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و زیست محیطی کشور است.  

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه