پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه فني حرفه اي
کدمطلب: RdSSCA86      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ ۱۸:۴۶:۰۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۵۵
مدیر کل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای اعلام کرد:

اجرای مرحله استانی بخش علمی چهاردهمین دوره مسابقات علمی عملی هنرستان های فنی و حرفه ای و کشاورزی

بخش علمی چهاردهمین دوره مسابقات علمی عملی مرحله استانی هنرستان های فنی و حرفه ای و کشاورزی در کمال نظم و آرامش و امنیت برگزار شد.

 بخش علمی چهاردهمین دوره مسابقات علمی عملی مرحله استانی هنرستان های فنی و حرفه ای و کشاورزی در کمال نظم و آرامش و امنیت برگزار شد.
 مدیر کل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای گفت بیش از 15 هزار نفر هنرجو در 36 رشته در این مرحله به رقابت پرداختند و مطابق بخشنامه اجرایی مسابقات، از هر استان تعدادی هنرجو به مرحله عملی استانی راه پیدا می یابند.
دکتر حسینی مقدم از برنامه ریزی و تلاش همه همکاران مسئول و دبیرخانه اجرایی این دوره مسابقات،جهت برگزاری منظم این مرحله تشکر نمود.
ایشان از استان هایی که با توجه به شرایط نامساعد جوی، باتلاش و مدیریت مناسب و عمل به بخشنامه صادر شده باقبول زحماتی توانستند آزمون را بدون مشکل برگزار کنند قدردانی نمودند.
در پایان اعلام می گردد در اولین فرصت نتایج این مرحله در سامانه www.elmiamali.ir و وبگاه دفتر آموزش های فنی و حرفه ای اطلاع رسانی خواهد شد تا فرآیند برگزاری بخش عملی مرحله استانی این دوره از مسابقات عملیاتی گردد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه