پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه فني حرفه اي
کدمطلب: k1TVMay9      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ ۱۸:۰۷:۴۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۶۹۶
شورای سیاستگذاری مسابقات و جشنواره های دفتر آموزش های فنی و حرفه ای اعلام کرد:

اطلاعیه تغییر زمان برگزاری بخش عملی مرحله استانی چهاردهمین دوره مسابقات

درپی درخواست تعدادی از استان ها از دبیرخانه چهاردهمین دوره مسابقات علمی عملی هنرستانهای فنی وحرفه ای و کشاورزی، زمان برگزاری آزمون بخش عملی مرحله استانی تغییر کرد.

با عنایت به درخواست تعدادی از استان ها و پیشنهاد دبیرخانه اجرايي این دوره از مسابقات مبنی بر تغییر زمان برگزاری بخش عملی مرحله استانی، شورای سیاستگذاری مسابقات و جشنواره های دفتر آموزش های فنی و حرفه ای اطلاعیه ای به شرح زیر صادر نمود:
اطلاعیه شماره 2: به پیشنهاد دبیرخانه اجرايي چهاردهمین دوره مسابقات علمی عملی و با عنایت به تسهیل روند اجرایی و مالی برگزاری هماهنگ مسابقات علمی عملی شاخه فنی وحرفه ای و مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش بدینوسیله زمان برگزاری بخش عملی این دوره از مسابقات شاخه فنی و حرفه ای از تاریخ 10 اسفندماه به تاریخ 18 اسفند تغییر می یابد.
لذا ضروری است همه استانها مقدمات لازم برای برگزاری آزمون در روز جدید را فراهم نموده و به طریق مقتضی به همه ذینفعان اطلاع رسانی گردد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه