پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه فني حرفه اي
کدمطلب: vpp9kdH4      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ ۰۹:۲۶:۰۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۵۶
پرنو رئیس اداره آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد :

باید پژوهش و برنامه ریزی آموزشی جزئی از فعالیت های اصلی آموزش های فنی و حرفه ای باشد.

مقاله محمد مهدی آهنگری كارشناس آموزش فنی و حرفه ای به عنوان مقاله برتر در همایش پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری، زیر بنای اقتصاد مقاومتی به میزبانی ناحیه 2 شهر ری معرفی شد.

پرنو در تشریح این  خبر بیان كرد :  در این همایش كه روز پنجشنبه 21 بهمن ماه  از ساعت 8:30  لغایت 14 برگزار گردید علاوه بر سخنرانی مدعوین ، 4 مقاله ی برتر از جمله مقاله محمد مهدی آهنگری كارشناس آموزش فنی و حرفه ای اداره كل  به صورت سخنرانی و 20 مقاله برگزیده به صورت پوستر ارائه گردید . در این همایش  محمد اسدنژاد، معاون مدیركل و مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری،  دكتر علیجانی ، نماینده مردم شهر تهران در مجلس شورای اسلامی، و دكتر جمالی پور ، معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، و شهباز بیگی، معاون پشتیبانی و توسعۀ مدیریت اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سنجری معاون پژوهش   اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و دیگر مسئولین آموزش و پرورش و استان  حضور داشتند.

وی در ادامه افزود :  در این همایش 507 مقاله ارایه شده بود كه  مقاله محمد مهدی آهنگری كارشناس آموزش فنی و حرفه ای اداره كل  با عنوان  "برنامه ریزی درسی  و آموزشی  در آموزش های فنی و حرفه ای گامی مؤثر در جهت كارآفرینی ،  اشتغال  و توسعه صنایع خلاق " به عنوان یكی از چهار  مقاله برتر  اعلام  گردید، مقالات برتر  دیگر توسط دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه تهران و استانهای دیگر  ارایه شده بود.

پرنو اظهار امید واری كرد : با توجه به روحیه پژوهش و مطالعه كه در كارشناسان و مسئولین آموزش و پرورش در سطح استان و مناطق وجود دارد،  به كارگیری ایده ها و طرح های مطرح شده در این همایش ها و اجرایی كردن آنها، آینده خوبی برای آموزش های فنی و حرفه ای و تولیدی كردن فعالیت هنرستان ها كه از اهداف این قبیل گردهمایی ها می باشد، رقم خواهد زد.

خاطر نشان می شود در پایان همایش ، از ارائه دهندگان 4 مقاله برتر ، داوران حاضر در پنل داروی و سخنران كلیدی این همایش تقدیر شده و جوایز نفیسی به آنها اهداء شد.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه