پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه فني حرفه اي
کدمطلب: xPOZAqo6      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۱۲:۰۱:۱۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۳۶
مدیرکل آموزش و پرورش آذریایجان غربی تاكيد كرد:

اجرای تبصره 75 ،آموزش همراه با تولید در هنرستان ها/ نقش آفريني هنرستان ها در زمينه توليد

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی بر اجرای تبصره 75 ،آموزش همراه با تولید در هنرستان ها تاکید كرد و گفت: هر هفته با مدیران هنرستان و دانش آموزان فعال در زمینه تولید دیدار و در زمینه تحقق آن بحث و بررسی می کنیم

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان آذربايجان غربي، فریدون سید مصطفوی درگردهمایی مدیران مدارس ناحیه 2 ارومیه، افزود: مدیران مدارس و محیط مدارس پل ارتباط بین خانه ومدرسه و آموزش وپرورش هستند بنابراین ارائه گزارش و ارزیابی توسط مدیران مدارس ضروریست.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی به بحث اخلاق مداری و تکریم معلمان اشاره و تصريح کرد: شان و اداب معلمی باید همواره در جامعه مثال زدنی باشد چرا که تندخویی و بداخلاقی در این نهاد پسندیده نیست.

وي راه اندازی سامانه پیگیری شکایات و مسایل مطرح در حوزه آموزش وپرورش و جوابگویی سریع در مدت زمان 24ساعت، راه اندازی سامانه اعلام تعطیلی مدارس به صورت رایگان و مصوب شدن ساماندهی نظام مند سرویس معلمان استان در مناطق محروم و روستایی را از مهمترین اقدامات انجام شده درسال تحصیلی جاری عنوان کرد.

سید مصطفوی اظهارکرد: نقشه های الکترونیکی فضاهای آموزشی استان براي مشارکت پذیری طراحی و تهیه شده است و اجازه آسیب زدن به فضاهای آموزشی را نخواهيم داد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی بر اجرای تبصره 75 ،آموزش همراه با تولید در هنرستان ها تاکید كرد و افزود: هر هفته با مدیران هنرستان و دانش آموزان فعال در زمینه تولید دیدار و در زمینه تحقق آن بحث و بررسی می کنیم.

وی افزود: مقرر شده تا هنرستان های فعال در زمینه تولید در تامین نیازهای آموزش و پرورش نقش موثر ایفا کنند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه