پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه فني حرفه اي
کدمطلب: tXwyqUCL      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۱۴:۳۲:۰۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۹۲
مدير كل دفتر آموزش هاي فني وحرفه اي :

برگزاري مرحله تئوري كشوري چهاردهمين دوره مسابقات كشوري علمي عملي هنرستان هاي فني وحرفه اي و كشاورزي

دكتر حسيني مقدم مديركل دفتر آموزش هاي فني وحرفه اي وزارت آموزش و پرورش از برگزاري آزمون تئوري در مرحله كشوري چهاردهمين دوره مسابقات كشوري علمي، عملي هنرستان هاي فني وحرفه اي و كشاورزي در سراسر كشور خبر داد.

دكتر حسيني مقدم در جريان بازديد از حوزه برگزاري آزمون شهرستان هاي استان تهران در هنرستان دخترانه قدس و پسرانه مصلي نژاد ناحيه 2 شهر ري اظهاركرد: امروز 3900 نفر از هنرجويا ن هنرستان هاي فني و حرفه اي و كشاورزي كه از مراحل آزمون هاي منطقه اي و استاني موفق به كسب امتياز شده اند براي راهيابي به مرحله نهايي كشوري به رقابت با يكديگر پرداختند و نفرات برتر آزمون امروز،  در نوزدهم ارديبهشت ماه در اراك در آزمون عملي كشوري به رقابت با يكديگر خواهند پرداخت.

وي افزود  دوره چهاردهم اين دوره از مسابقات كه بين هنرجويان پايه سوم هنرستان هاي فني و حرفه اي و كشاورزي برگزار ميشود از آذرماه سال گذشته با حضور همه هنرجويان پايه سوم آغاز گرديده است و هنرجويان در 36 رشته  از مجموع 41 رشته فني و حرفه اي به رقابت با يكديگر خواهند پرداخت.

مدير كل دفتر آموزشهاي فني و حرفه اي شناسايي استعدادهاي برتر هنرجويان، توسعه و ترويج فرهنگ  كار و كارآفريني، معرفي رشته هاي فني و حرفه اي به جامعه و ايجاد رقابت بين هنرجويان را  از اهداف اصلي برگزاري اين دوره از مسابقات است.

حسيني مقدم اظهار اميدواري كرد با برگزاري اين مسابقات بتوانيم رشته هاي شاخه فني وحرفه اي را بيش از پيش به جامعه و دانش آموزان معرفي كنيم تا به پوشش تحصيلي مطلوب تا پايان برنامه ششم توسعه دست يابيم

 

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه